Ми всі знаємо, якими жорстокими можуть бути люди в Інтернеті. Як часто анонімність та неповага породжує монстрів із, здавалось би, адекватних людей.
Realist.online поділились 10 неприємними фактами про те, наскільки негативним може бути комунікація в Мережі.
Факт 1
2\3 є жертвами неприємного спілкування в інтернеті
Факт 2
Найдовше за своє життя від онлайн-погроз страждає покоління міленіалів (18-34 років), які більше, ніж покоління бебі-бумерів (50-74 роки) присутні в віртуальному просторі
Факт 3
Нудотні розмови – це 56% неприємного спілкування (2017 р.) Лідерами таких повідомлень є категорії “небажані контакти” (41%) та “шахрайство та аферизм” (27%)
Факт 4
21% – кожен п’ятий користувач інтернету відчув на собі “жорстоке поводження”
Факт 5
25% – кожен четвертий користувач стикається з секстингом: отримував чи відправляв повідомлення сексуального характеру
Факт 6
Звинувачення віртуального спілкування у анонімності як основній причині нестримної жорстокості не є настільки однозначним. Опитування показало, що 17% користувачів визнали винуватцями свого неприємного досвіду членів сім’ї чи друзів. 53% – знають своїх хейтерів в реальному житті, і 76% були знайомі до конфлікту.
Факт 7
Жінки більш толерантні по відношенню до інших людей у спілкуванні, хоча ця різниця досить помірна (74% до 68%)
Факт 8
Користувачі у віці 13-17 років найбільше схильні захищати інших в мережі, якщо порівнювати з іншими віковими групами
Факт 9
Дівчатка у віці 13-17 років найбільше піддаються переслідуванню та домаганню, ніж хлопчики цього ж віку (секстінг, булінг, мізогінія)
Факт 10
56% дівчат та жіночого населення загалом мали небажаний досвід, описаний у факті 9. Хоча, як на мене, цей відсоток значно вищий((
Дані наведені в рамках дослідження “Глобальний індекс культури спілкування онлайн-2017”, проведеного компанією Microsoft (Digital Civility Index — DCI).