Стиль від професіоналів: будь в тренді

Новий рік дає мотивацію до нових звершень, і, можливо, викликає бажання змінити щось у своєму щоденному стилі. Щоб робити це стильно – користуйтесь найкращими Додатками від професіоналів fashion-індустрії.

Etsy

Одна з найпопулярніших незалежних торгових мереж в Інтернеті. У ній є мільйони речей у різному стилі від найрізноманітніших дизайнерів. Все: від ювелірних виробів, предметів мистецтва, одягу та, навіть, меблів. Додаток також включає підтримку Android Pay, інформацію про доставку, зв’язок із власниками магазинів безпосередньо через додаток та багато іншого. Звичайно, інформація та наповнення в програмі не завжди показує найгарячіші тенденції. Тим не менш, оригінальність за межами мейнстріму ніколи не втрачає своєї чарівності. 

Feedly

Додаток для новин. Дозволить вам стежити за більшістю популярних fashion-блогів, веб-сайтів або форумів. Програма працює як на мобільних пристроях, так і на комп’ютерах. Вона має просту структуру, 40 мільйонів різних каналів та інтеграцію з іншими додатками, такими як IFTTT, Pinterest, LinkedIn, Twitter, Facebook та інші. Це чудове джерело інформації не лише про моду. Додаток безкоштовний без можливості здійснювати покупки через нього. 

STYLEBOP Shopping 

Додаток-аналог існуючого сайту для iPhone, який допомагає знайти і вибрати товари з колекцій дизайнерів преміум-брендів і негайно їх замовити. Інтернет-магазин і огляд світу сучасної моди в одній програмі. До речі, зручність додатку у тому, що кошик можна заповнювати речами з різних магазинів та розраховуватись за них одним кліком.

Vogue Runway

Найзручніший Додаток для огляду нових колекцій. Регулярне поповнення, а також співпраця з Тижнями моди, для того, щоб ви завжди були в курсі модних подій.

Modest

Стріт-style додаток для iPhone, в якому можна оцінювати стильно одягнених людей на вулицях міста. Хороший варіант для поціновувачів прекрасного або тих, хто любить підглядати хороші варіанти поєднання елементів гардеробу.

Fashion Freax Street Style 

Аналогічна програма для Android 

Comments are closed.