Як убезпечити свою сім’ю в Інтернеті: правила для батьків

Інтернет – це чудова можливість ділитись прекрасними моментами свого життя і діти є найкращою частиною цих моментів, тому наше бажання відкривати своє щастя світу цілком зрозуміле, проте ми маємо добре усвідомлювати, наскільки небезпечним може стати навіть банальніше публічне фото, розміщене нами в мережі. Тому, якщо у ваших дописах часто присутні фото дітей, дотримуйтесь декількох правил.

Не викладайте у мережу фотографії з чужими дітьми. Їхнє оприлюднення можливе лише за згодою батьків. Це ж стосується і сторонньої публікації зображень неповнолітніх членів вашої сім’ї без попереднього дозволу.

Відключіть функцію геолокації у фото з дітьми, особливо  в місцях, де ви буваєте постійно. Фотографії біля школи, на танцях, гуртках – це прямі вказівки на те, де перебувають діти, а це інформація, якою можна скористуватись із злочинними намірами.

 

Зображення вашого персонального транспорту із номерними знаками, табличок, вказівок у вашій зоні комфорту -також вважаються спеціалістами  небезпечними. 

Наші діти здаються нам такими прекрасними і чистими у будь-якій ситуації та одязі. Нам важко оцінювати їхнє зображення з позиції етики, але пам’ятайте, невинні фото з напівоголеними неповнолітніми можуть здаватись такими лише близьким, натомість використовуватись сторонніми із зовсім іншими цілями. Крім того, подумайте, наскільки позитивно будуть сприйматись деякі кумедні, з вашої точки зору, ситуації вашими дітьми, коли вони виростуть? 

Спеціальна конференція, проведена ЮНІСЕФ весною минулого року, показала, що на сьогоднішній день, принаймні одна дитини з трьох присутня в Мережі, а отже вона також створює свій контент. І особливість цієї абсолютної активності в тому, що батькам надзвичайно важко її контролювати. Тому надзвичайно важливо в цій ситуації, бути близькими до своїх дітей та пояснювати їм усі можливі наслідки такої публічності.

 

Comments are closed.